Zdravíme všechny příznivce gloryhole a tentokráte i gangbang s ohlášením dnešní plánované čtvrteční akce, abyste byli připravení: Dnes ve čtvrtek  18.1 v čase zhruba od cca 19:30 do zhruba 22:00 přijdeme dva muži a opět štíhlá mladá  blond 27 letá holčina 170 cm 55 kg prsa číslo 3, která byla na akci v úterý 16.1 a chce od Vás nyní ošukat.  Rádi bychom Vás předem požádali o uvolnění kabinky do které obvykle chodíme-tedy trojkabinku, kdy třetí kabinka je pro Vaše ocasy. Zde se bude se dělat jen orálek a hlavně stříkání do pusinky a polykání. Miluje to! 

Později se přesuneme do spodní spodní velké kabinky s gaučem, kde bude probíhat gangbang. Na gangbang mějte každý připraven svůj kondom a masku na obličej. Kdo masku mít nebude bude mu zapůjčena zcela nová, ale mám jich jen 10 ks.  Kdo bude pak při sexu finišovat.. vytáhne ho z kundičky.. a přesune se k puse, sundá kondom a nakrmí holčinu (spolyká to). 

Kdo má problém s erekcí při akci se více lidech naráz, nebo m problém s výstřikem ať přijde na jinou gloryhole akci, která bude příští týden a neblokuje tak ostatní u gangbangu.  

Z časových důvodů, aby se dostalo opravdu na všechny a hlavní aktérce neujel vlak ve 22:30 je potřeba se vejít do 5 – 7 min s ohleduplností na všechny zúčastněné, aby se dostalo opravdu na každého. Akci Vám závazně potvrdíme dnes kolem 18:30 na stránkách klubu – aktérka v tento čas dojede do Prahy.

!!!Tato akce zatím není 100% a pokud zde akce nebude do 18:30 potvrzena, nekoná se!!!